Mesaj gönder
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Ürünler
Ürünler
Evde > Ürünler > Cep Telefonu Wifi Engelleyici > İHA Drone için Kısa Mesafe Kablosuz RF Sinyal Jammer 10 Kanal

İHA Drone için Kısa Mesafe Kablosuz RF Sinyal Jammer 10 Kanal

Ürün Ayrıntıları

Menşe yeri: Çin

Marka adı: TSL

Sertifika: ISO9001, SGS, FCC, ROSH

Model numarası: TSL-LK

Ödeme ve Nakliye Şartları

Min sipariş miktarı: 1 adet

Fiyat: negotiation

Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye

Teslim süresi: 1 iş günü

Ödeme koşulları: T / T Banka Havalesi, PayPal

Yetenek temini: 5000pcs aylık

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

cep telefonu sinyal bozucu

,

wifi sinyal bozucu cihaz

Ürün adı:
Sinyal bozucu
Uygulama:
Blokc ve Reçel Her türlü sinyal
Ağırlık:
<4.5Kg
Sıkışma yönü:
Drectional
Brüt ağırlık:
5kg
Çalışma Zamanı:
uzun süre
Temp işletim:
-10 ila 50 ℃
Boyutu:
21 * 12 * 33 cm
Ürün adı:
Sinyal bozucu
Uygulama:
Blokc ve Reçel Her türlü sinyal
Ağırlık:
<4.5Kg
Sıkışma yönü:
Drectional
Brüt ağırlık:
5kg
Çalışma Zamanı:
uzun süre
Temp işletim:
-10 ila 50 ℃
Boyutu:
21 * 12 * 33 cm
İHA Drone için Kısa Mesafe Kablosuz RF Sinyal Jammer 10 Kanal
Kısa Mesafe RF Kablosuz Sinyal Jammer, Drone Jamming'de Kullanılabilir

Bu iç antenler kablosuz RF sinyal bozucu ayrıca bir İHA uçağı savunucusu olacak şekilde özelleştirilebilir. Bu sıkıştırıcıda 10 anteni olan 10 kanal vardır. Tüm sıkışma frekansları özelleştirilebilir ve tüm İHA uçağı kontrolü, video, GPS konumu sinyali İHA uçağı savunması için de yapılabilir.


Özellikler
1. Bu cep telefonu sıkışması, GSM, CDMA, DCS, 3G, 4G, 2.4G, WLAN, WIFI, Bluetooth ve diğer kablosuz sinyaller gibi tüm cep telefonu sinyallerini, sıkışma aralığının dışındaki diğer elektronik cihazlara parazit yapmadan sıkmak için kullanılabilir.
2. Cihazın sıcakta uzun süre çalışmaya devam etmesini sağlamak için oldukça verimli bir akıllı soğutma sistemi oluşturmak için yeni tipte bir ultra-büyük alüminyum alaşımlı soğutucu ve fan yapılandırıldı. Kararlı performans, güvenlik ve güvenilirlik. Görünüm patent belgesi alındı.
3. Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezinin Çevre ve Sağlıkla İlgili Ürün Güvenliği Enstitüsünün denetim sertifikası alındı. Yeşil çevre koruma, elektromanyetik alan kuvveti, insan vücudunu etkilemeden ulusal standarttan çok daha düşüktür.
4. Kamu Güvenliği Bakanlığı Güvenlik ve Elektronik Ürün Kalitesi Test Merkezi test raporu ve yüksek entegrasyon ve güvenilir kalite için seçilmiş yabancı yüksek performanslı entegre devreler ve yama bileşenleri.
5. Anten, çok yönlü yerleşik bir kamçı anten, harici anten, kolay kurulum ve yönetim kullanmaz.
6. Ürün, yüksek kaliteli sessiz fan kullanır, çalışırken gürültü küçüktür.
7. Etkili sıkışma kapsamı 100-300 metrekare (cep telefonu ile sinyal tabanı istasyonu arasındaki mesafe> 200 metre).


Açıklama

Çok İşlevli 10 İç Anten Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, firmamız tarafından en ileri teknolojiyi kullanan bir teknoloji ürünüdür. İletişim standardının sürekli gelişimine yöneliktir. 2.4G 5.8G Kablosuz Cihazlar için WiFi Sinyal Karıştırıcı Güvenlik Koruması, yurtiçi ve yurtdışındaki mobil iletişimin fiili durumuna göre başarıyla geliştirilmiştir.
Sinyal bozucu GSM / CDMA / DCS / PHS / TD-SCDMA / WCADMA / CDMA2000 / LTE / 2G / 3G / 4G / 5G cep telefonu sinyalleri / WIFI sinyalleri / interfonlar, kemik iletimli kulaklıklar, silgiler, cetveller, saatler, gözlük kameraları ve diğer dijital aktarma araçları 2-50 metre yarıçapı içerisinde.
Her türlü kablosuz casus böcek de devre dışı bırakılabilir. Ve WiFi sinyal bozucu diğer elektronik cihazların çalışmasını engellemeyecek, böylelikle gerekli yerlerin güvenliğini sağlayacak, bölme aralığından çıkacak, normal kullanıma devam edebilirsiniz ve insan vücuduna zarar vermeden devam edebilirsiniz. Cep telefonu engelleyicimiz GB9175-88 "çevre elektromanyetik dalga sağlığı standartları" Seviye 1 standardı "na uygundur.
Güç Ayarlanabilir, Daha rahat ve güvenli.


Üstün avantajlar
1. Milli Eğitim Bakanlığı, tüm frekanslar için üniversiteye giriş sınavları için özel modeller belirler.
2. İç Yönlü Antenler 10 Bantlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı çeşitli araçlara etkili bir şekilde müdahale edebilir (4G ve diğer birçok özelleştirilmiş sinyal dahil)
3. en geniş frekans aralığı coule 100MHz-2700MHz tam kapsama
4. Makinenin en yüksek etkili gücü: düşük frekanslı 100-800MHZ'lik tek kanallı çıkış gücü 10W, yüksek frekanslı 800-2700MHz'lik tek çıkış gücü 5-8W olabilir.
Üreticilerin yenilikçi teknolojisi, tam bant kablosuz sinyal sıkışma ekipmanı, kablosuz kulaklık, Bluetooth, interkom sinyal sıkışma ekipmanı.
Tam bant kablosuz sinyal sıkışma aparatı, mevcut inceleme odasındaki çeşitli kablosuz sinyal intihal araçlarının ayrıntılı gerekliliklerine cevap olarak, firmamız tarafından başarılı bir şekilde geliştirilen ileri teknoloji, yeni tip bir bilgi güvenliği ve güvenlik ürünüdür Milli Eğitim Bakanlığı'nın standart muayene odası inşaatının gereklilikleri. Cihaz tüm cep telefonu sinyallerini (CDMA, GSM, DCS, PHS, TDSCDMA, CDMA2000, WCDMA), telsiz telefonları, kablosuz, kemik iletimli kulaklıklar, 2.4G (WLAN, WIFI, Bluetooth), kameralar ve dahili Muayene odasındaki LED ekran haneleri İletim ve alım araçları (lastik dosyalar, saatler, cetveller, kalemler, gözlük probları) ve diğer kablosuz kopya aracı sinyalleri. Milli Eğitim Bakanlığı Sınav Merkezinin standardize edilmiş muayene odası için ilgili ekipman listesinde seçilir.


Kurulum ve kullanım talimatları
1 kurulum adımları ve yöntemleri
1.1 Sinyal bozucu ana bilgisayarını kutudan çıkarın.
1.2 Sıkışma aletini duvara asın veya uygun konuma yerleştirin. Optimum montaj yüksekliği 1-1.8 metredir.
1.3 Güç kaynağının AC girişini elektrik prizine takın ve güç düğmesini açın. Güç kaynağındaki çalışma gösterge lambası yanıyor.
1.4 Aşağıda gösterildiği gibi büyük ve küçük alan kurulumları için yer noktası yöntemi
Örnek 1: Kapalı Alan (200 metrekareden az)
Örnek 2: Kapalı alan (200 metrekareden büyük, çoklu üniteler kullanılmalı)
Örnek 3: Dış mekân geniş alanı (en fazla çoklu hücresel etkiye sahip 1000 metrekareden büyük)


2 Önlemler
2.1 Çok İşlevli 10 İç Anten Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, yerleşik bir antendir ve antenin kurulmasına gerek yoktur. Ana bilgisayarı açın ve düğmeyi açın.
2.2 Sinyal bozucunun etkin kapsama alanı, sinyal bozucunun üzerinde ortalanmış dairesel bir alandır. Bu nedenle, kullanırken, sinyal sıkışmasının kör bir köşe oluşturmayacak şekilde uygun şekilde konumlandırıldığından emin olun.
2.3 İç Yönlü Antenler 10 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Jammer, iyi havalandırılan bir yere yerleştirilmeli, büyük nesnelerin tıkanmasını önlemeye çalışın, güçlü ısı kaynağı ve güçlü elektromanyetik kaynaklardan kaçının. Sıkışma efekti ve uzun süreli istikrarlı çalışma sağlamak için.
2.4 Cihazı sıkıştırarak, üzerine başka şeyler koymayın ve sıkışma etkisini etkilememesi ve makineye zarar vermemesi için anteni parçalarına ayırmayın.
2.5 Engelleyici kullanılmadığında, cep telefonunun normal çalışmasını etkilememek için güç kesilmelidir.
2.6 Çok İşlevli 10 İç Antenleri Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıyı açık havada kullanırken, su geçirmezliğe dikkat edin.
2.7 Kullanılan alanın alanı etkili engelleme aralığından büyükse, sıkışmanın etkisini sağlamak için petek kurulumunda daha fazla Kablosuz RF Sinyal Engelleyici kullanılması önerilir.
2.8 Aşındırıcı gaz ve sıvılardan uzak tutun ve ekipmanın iç bileşenlerinin yaşlanmasını hızlandırmamak için toz ve nem koruması yapın.
2.9 Dış mekana veya vahşi bölgelere yerleştirirken, fareler ve karıncalar gibi tahrip edici hayvanların varlığında ilave koruyucu cihazlar kurulmasına özen gösterilmelidir.
2.10. Ekipman dik durmalıdır.
2.11 Güç kablosu tamamen açık olmalıdır, böylece güç kaynağı ekipmandan olabildiğince uzaktır.
2.12 Kuru tutun, herhangi bir sıvıyı istila etmeyin, ateş almayın.

3. Bakım
3.1 Bu Çok İşlevli 10 İç Anten Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı bakım gerektirmeyen bir cihazdır ve bakım gerektirmez.
3.2 Özel Özel 10 Bantlı İç Antenlerin yüzeyini silerken Kablosuz RF Sinyal Engelleyici, kimyasal çözücüler kullanmayın ve makinede su olmamasını sağlayın.
3.3 Kablosuz RF Sinyal Engelleyici, kullanılmadığı zamanlarda tuzlu sprey ve zararlı gazlara uzun süre maruz kalmasını önlemek için kuru ve havalandırılan bir yerde saklanmalıdır.

Bu jammer ayrıca, temel bir drone defansı olarak da özelleştirilebilir, bu jammer'ı drone jammer olarak kullanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.