Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Ana sayfa

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Fabrika turu

Çin Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Sertifikalar
Hastaları ve tüm sorum için profesyonel cevapları seviyorum. Ve bu, yerel cezaevi sıkışma projelerimiz için üçüncü kez işbirliği yapıyoruz.

—— Bay CARLOS LIMA

açık hava kilitleyicilerinden birkaçı 3 yıl sonra çalışmıyor ve değiştirmeler ve kılavuz için teşekkürler Şimdi sorun mükemmel bir şekilde çözüldü.

—— Bay Sarfraz Ahmad

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Biz uygun ulaşım erişimi ile Shenzhen bulunmaktadır. 4 üretim hattı ile 1500 metrekare var. Her türlü frekans spektrumu, SMT, lazer markalama makinası, Yüksek-düşük sıcaklık test odasına sahibiz. titreşim ölçümü vb. Cep telefonumuzun kalitesini kontrol ediyoruz ve kontrol ediyoruz Tüm ürünlerimizin farklı zor koşullarda stabil bir şekilde çalışmasını sağlamak için bu cihazlarla Sinyal bozucu ve Kablosuz RF sinyal Engelleyici'yi bu cihazlarla kontrol ediyoruz. 50'den fazla deneyimli RF işçisine sahip Portatif el sinyal bozucu / 10000 ünite / Ay, Masaüstü orta güç cep telefonu sinyal bozucu / 8000 ünite / ay, Yüksek güç hapishane jammer ve dış mekan su geçirmez jammer / 3000 ünite / ay, Tam bant VIP DDS kapasitemiz var RCIED bomba jammer, Araç monte jammer, manpack evrak çantası jammer, İHA (insansız hava aracı) Jammer / 600 birim / ay. Uzun vadeli bir kazan-kazan işbirliği başlatmak için ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 • OEM / ODM
  Shenzhen Times Starlight Technology Co, LTD wifi jammer, GPS jammer, Cep telefonu jammer, Drone jammer, Ağ jammer, Cezaevi jammer, Açık Jammer, RCIED Bomba jammer, Özel jammer dahil olmak üzere kablosuz ağ iletişim ürünleri için profesyonel bir OEM / ODM üreticisi ve Her türlü kablosuz savunma ürünleri.
  Şirket 2001 yılında kurulmuş ve Jindian Endüstri Parkı, Futian, Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır.
  Tüm dünyada müşteriye ODM ve OEM hizmeti vermekteyiz. Drone savunma tabancası, cep telefonu jammer vb. Gibi her türlü kablosuz savunma ürünlerinin teknoloji geliştirilmesine odaklanan 30'dan fazla profesyonel yüksek teknoloji Ar-Ge mühendisi.
  Yaklaşık 100 çalışanımız var, 1.000 metrekareden fazla modern ofis alanı ve 2.000 metrekarelik modern tozsuz atölye var. Fabrika (3 adet yüksek hızlı otomatik SMT üretim hattı, 2 RF test entegre üretim hattı, 2 ürün montaj ve inceleme üretim hattı dahil) ve ürün test ekipmanı dahil olmak üzere dünya standartlarında üretim ekipmanları ve 100.000 adet set üretme kabiliyetine sahiptir. ay başına OEM ürünlerin müşteriye rekabetçi fiyat, hızlı teslimat süresi, sıkı kalite kontrol, samimi müşteri hizmetleri sunmak.
  “Profesyonellik, inovasyon, verimlilik, mükemmellik ve kazan-kazan işbirliği” iş felsefesini destekliyoruz. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere düşük maliyetli ODM / OEM ürünleri ve yüksek kaliteli müşteri hizmeti sunmaya odaklanarak, pazar taleplerine ve hızlı tepkilere karşı duyarlıyız. Global bir zihinle geleceğe baktığımızda, küresel RF kablosuz iletişim geliştirmenin hızını yakından takip edeceğiz ve birinci sınıf bir akıllı kablosuz ağ bozucu yüksek teknoloji kuruluşu olmaya çalışacağız.

 • Ar-Ge
  Sinyal Kaynağı ve Güç Amplifikatörü Ayarı

  EMC testi

  Yüksek ve düşük sıcaklık için test

İletişim bilgileri
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: +0086 13006693611

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)