Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Ana sayfa

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Çin Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Sertifikalar
Hastaları ve tüm sorum için profesyonel cevapları seviyorum. Ve bu, yerel cezaevi sıkışma projelerimiz için üçüncü kez işbirliği yapıyoruz.

—— Bay CARLOS LIMA

açık hava kilitleyicilerinden birkaçı 3 yıl sonra çalışmıyor ve değiştirmeler ve kılavuz için teşekkürler Şimdi sorun mükemmel bir şekilde çözüldü.

—— Bay Sarfraz Ahmad

Ben sohbet şimdi

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Jammer Fabrikası Ofis Aile Jammer Müşterisi Sergi TSL Jammer Fabrika Depoları
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Times Starlight, TSL
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 90% - 100%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Shenzhen Times Starlight Technology Co, Ltd, 2001 yılında kurulan profesyonel bir girişim deisgn, geliştirme ve sinyal bozucu üretimi üzerinde duruldu. Sadece telekomünikasyon güvenliği ve savunma ürünlerine odaklanan bir yan kuruluşu olan Hongkong Times Starlight Technology Co., Ltd. 15 yıllık gayret ve gelişimin ardından, Şimdi lider telefon sinyal bozucu üreticisi ve servis sağlayıcısından biri olduk. Biz uygun ulaşım erişimi ile Shenzhen bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor.

15 yılı aşkın bir süredir Çin'deki kulakçı sinyal bozucu üreticisinden biriyiz. İşimizin gelişimi sırasında birçok hükümet projesi yaptık. Prison Jamming projeleri, Emniyet Bakanlığı projeleri, Haberleşme Bakanlığı projeleri ve Ordu projeleriyle zengin deneyimler edinildi. Ayrıca her müşterinin özel gereksinimlerini tamamlamak için diğer bazı büyük telekomünikasyon şirketleri ile birçok işbirliği kurduk. Sinyal frekansı taraması, izleme, izleme ve sıkışma gibi. Signal jammer'ımız hemen hemen tüm Kablosuz Uzaktan Kumanda Cihazlarını, Kablosuz Telekomünikasyon Cihazlarını ve bazı Kablosuz SPY Cihazlarını, vb. Kilitleyebilir. Bu, 20 MHz ila 6.5 G arasında çalışan herhangi bir cihazın Signal Jammers tarafından devre dışı bırakılabileceği anlamına gelir. Gibi Uzaktan kumanda oyuncak, Walkie Talkie, Cep telefonu, GPS izci, Uzaktan Kumanda Bombaları, İnsansız Düzlem, vb. Bluetooth, Lojack, 3G, 4G, vb.

Times Starlight'ın özel bir profesyonel Ar-Ge departmanı vardır. 9 adet RF teknisyenimiz ve 3 yazılım mühendisimiz var. Bazıları Huawei veya ZTE'den. Birlikte büyümek için bazı teknolojileri paylaşmak için Huawei ve ZTE ile de işbirliği yapıyoruz. Bunlar, her türlü özelleştirilmiş ürünü çeşitli gereksinimlerle karşılayabilmemizi sağlar.

Times Starlight'ın Misyonu, kurtlar için daha güvenli bir telekomünikasyon Ortamı yapmaktır. İnsanları istenmeyen rahatsızlık ve incinmelerden korumak için her zaman RF teknolojisi üzerinde çalışabileceğimizi umuyoruz.

Hizmetlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size tüm avantajlarımızı göstereceğiz ve birlikte büyüyelim. Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle uzun vadeli ve dostane iş ilişkileri kurulacaktır.

Daha profesyonel teknik bilgi aşağıda bulabilirsiniz.

Temel cep telefonu sinyal jammer ve mobil jammer eğitim programı bilgisi.pdf

TSL Sinyal Jammer Fabrika Organizasyon Şeması

İletişim bilgileri
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: +0086 13006693611

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)