Mesaj gönder
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Ürünler
Haberler
Evde > Haberler >
Company News About Drones Cezaevinde Noktalar, Ne yapmak istiyor?
Etkinlikler
İletişim
İletişim: Mr. Leo
Şimdi iletişime geçin
Bize Mail Atın

Drones Cezaevinde Noktalar, Ne yapmak istiyor?

2017-02-27
Latest company news about Drones Cezaevinde Noktalar, Ne yapmak istiyor?

Drones Cezaevinde Noktalar, Ne yapmak istiyor?

Son zamanlarda, İnsansız Hava Aracı Uçağı, Fuzhou'daki birkaç hapishanenin üzerinde geceye doğru görülüyor ve sapma içinde uçuyor ve yurt, eğitim binası, idari bina ve silahlı bölge üzerinde uçuyor. Fuzhou Gushan Bölgesi'nin savcısı, yukarıda insansız uçakların havaya uçurulmasının tehlikeli maddelere atılabileceğini ve cezaevi yönetiminin güvenliği üzerinde tehdit oluşturacak olan denetim tesislerini filme alabileceğini iddia ediyor. Fakat insansız uçakların / insansız hava araçlarının neden geziniyor olduğu bilinmemektedir.

İHA veya dronlar farklı yerlerde kullanılabilir. Genellikle yer şekillerini filme almak, gizemli bazı yasak yerlere casusluk etmek, olağanüstü ticari ve askeri değere sahip olmak için kullanılır. Bu nedenle, sadece insansız uçakları yükselterek ve görerek hayal gücü insanların kafasına uçacak.

Bununla birlikte, halk artık hapishanenin üzerinde göründüğünde sakin olamaz. Nedeni oldukça basit, dronlar sadece gezinip hiçbir şey yapmazlar ve sır sadece ilgili olanlar arasında tutulur. Sadece bir kez geziniyor olsa bile, tamamen çözmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bunun nedeni, cezaevinin, polislerin çok dikkat ettiği ve burada hiçbir şey olmaması gereken askeri sınırın yeri olması. İnsansız uçaklar cezaevinin üzerinde birkaç kez görülüyor, oldukça garip. Yardımcı olamadık ama sorduk, uçağı işleten adam ne yapmak istiyor?

Cezaevleri genellikle sıkı askeri yönetime sahip politikalarla çevrilidir. Yukarıdaki alan uçan cisimlere izin vermemelidir. Suçluların kaçmasına yardım etmek için uçağı kullanan hiç kimse olmasa da, dronlar ilgili tesisleri filme alabilir ve bilgi alabilirler. Bu nedenle, hapishanenin üzerinde serbestçe uçmasına izin verilemez ve bunu önlemek veya hatta 'onu almak' için bir şeyler yapılmalıdır. İnsansız uçağı yakaladığımız an hemen amacını anlayacağız.

Uçan uçak hiç kimse tarafından yapılamadı ve uçamadı. Hava yönetimi departmanı görevlerini yerine getirmeli ve denetim gücünü arttırmalıdır. İnsansız uçakların hapishanenin üzerine gelmesi iyi bir haber değil. Sorumlu bakanlık oturamaz ve hiçbir şey yapmaz. Sadece insansız uçağın kaynağını kontrol ederek ve makul bir açıklama yaparak halkın endişesi cevaplandırılacak ve satın alma haklarına uyulacak. Bir hapishanenin emri asla bir insansız hava aracı tarafından davet edilmeyecektir.