Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Fabrika turu

iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Jammer satış için
iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Jammer satış için
Bütün sorularım için hastalarını ve profesyonel cevaplarını seviyorum. Ve bu, yerel cezaevi sıkışıklığı projelerimiz için üçüncü kez işbirliği yapıyoruz.

—— Bay CARLOS LIMA

Dış mekan avcılarının birkaçı 3 yıl sonra çalışmıyor ve değiştirmeler ve kılavuz için teşekkürler. Şimdi problem mükemmel bir şekilde çözüldü.

—— Mr sarfraz ahmad

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Biz Shenzhen uygun ulaşım erişimi ile bulunmaktadır. 4 üretim hattı ile 1500 metrekare var. Biz her türlü frekans spektrum, SMT, lazer markalama makinesi, Yüksek-düşük sıcaklık test odası var. Titreşim ölçümü, vb. Tüm ürünlerimizin farklı zor koşullarda stabil çalışabilmesini sağlamak için bu cihazlarla cep telefonu Sinyal bozucu ve Kablosuz RF sinyal Engelleyicinin kalitesini test ediyoruz ve kontrol ediyoruz. Biz 50'den fazla deneyimli RF işçiler için Taşınabilir el sinyal jammer / 10000 birimleri / Ay, Masaüstü orta güç cep telefonu sinyal jammer / 8000 adet / ay, Yüksek güç hapishane jammer ve açık su geçirmez jammer / 3000units / ay, Tam bant VIP DDS RCIED bomba sıkacağı, Araca monte jammer, manpack evrak çantası jammer, İHA (insansız hava aracı) Jammer / 600units / ay. Uzun vadeli bir kazan-kazan işbirliği başlatmak için ziyaret hoş geldiniz.

 • OEM / ODM
  Shenzhen Times Starlight Technology Co, LTD wifi jammer, GPS jammer, Cep telefonu jammer, Drone jammer, Network jammer, Prison jammer, Açık Jammer, RCIED Bomb jammer, Özelleştirilmiş jammer dahil olmak üzere kablosuz ağ iletişim ürünleri için profesyonel bir OEM / ODM üreticisi ve her türlü kablosuz savunma ürünleri.
  Şirket 2001 yılında kurulmuş ve Jindi Endüstri Parkı, Futian, Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır.
  Biz ODM ve OEM hizmeti tüm dünyada müşteriye. Daha fazla 30 profesyonel yüksek teknoloji Ar-Ge mühendisleri drone savunma silahı, cep telefonu jammer vb gibi kablosuz savunma ürünleri her türlü teknoloji geliştirme odaklanarak
  Yaklaşık 100 çalışanımız, 1.000'den fazla modern ofis alanımız ve 2000 metrekarelik modern tozsuz atölyelerimiz var. Fabrika, dünya çapında üretim ekipmanları (3 yüksek hızlı otomatik SMT üretim hatları, 2 RF test entegre üretim hatları, 2 ürün montaj ve kontrol üretim hatları dahil) ve ürün test ekipmanı ile donatılmıştır ve 100.000 set üretme kapasitesine sahiptir. ayda OEM ürünleri müşteri rekabetçi fiyat sunmak için, hızlı teslimat süresi, sıkı kalite kontrol, samimi müşteri hizmetleri.
  “Profesyonellik, yenilikçilik, verimlilik, mükemmellik ve kazan-kazan işbirliği” iş felsefesini destekliyoruz. Müşterilerimize yurtiçinde ve yurtdışında maliyet-etkin ODM / OEM ürünleri ve yüksek kaliteli müşteri hizmetleri sağlamaya odaklanarak pazar taleplerine ve hızlı yanıtlara karşı duyarlıyız. Küresel bir akıl ile geleceğe baktığımızda, küresel RF kablosuz iletişim gelişiminin hızını yakından takip edeceğiz ve dünya çapında bir akıllı kablosuz ağ bozucu yüksek teknoloji ürünü olmak için çaba göstereceğiz.

 • Ar-Ge
  Sinyal Kaynağı ve Güç Amplifikatörü Ayarı

  EMC testi

  Yüksek ve düşük sıcaklık testi

İletişim bilgileri
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: 86-755-89718955

Faks: 86-755-84891518

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)