Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Jammer satış için
iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Jammer satış için
Bütün sorularım için hastalarını ve profesyonel cevaplarını seviyorum. Ve bu, yerel cezaevi sıkışıklığı projelerimiz için üçüncü kez işbirliği yapıyoruz.

—— Bay CARLOS LIMA

Dış mekan avcılarının birkaçı 3 yıl sonra çalışmıyor ve değiştirmeler ve kılavuz için teşekkürler. Şimdi problem mükemmel bir şekilde çözüldü.

—— Mr sarfraz ahmad

Ben sohbet şimdi

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Jammer Fabrikası Ofis Aile Jammer Müşteri Sergi TSL Jammer Fabrika Deposu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Times Starlight, TSL
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 90% - 100%
Shenzhen Times Starlight Technology Co, Ltd, 2001 yılında kurulan profesyonel bir kuruluş, deisgn, geliştirme ve sinyal bozucuların üretimi üzerinde duruldu. Sadece Hong Kong Times Starlight Technology Co, Ltd bir telekomünikasyon güvenlik ve savunma ürünlerine odaklanmış bir yan kuruluşudur. 15 yıllık çaba ve gelişmeden sonra, Şimdi önde gelen telefon sinyali jammer üreticisi ve servis sağlayıcısı biri haline gelmiştir. Biz Shenzhen uygun ulaşım erişimi ile bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Biz 15 yıldır Çin'de earlist sinyal jammer üreticilerinden biriyiz. İşimizin gelişimi sırasında birçok hükümet projesini gerçekleştirdik. Prison Jamming projeleri, Polis Bakanlığı projeleri, İletişim Bakanlığı projeleri ve Ordu projeleri ile zengin deneyim kazanıldı. Ayrıca, her müşterinin özel gereksinimlerini tamamlamak için diğer bazı büyük telekomünikasyon şirketleri ile birçok işbirliği kurduk. Sinyal frekans tarama, izleme, izleme ve sıkışma gibi. Sinyal bozucumuz hemen hemen tüm Kablosuz Uzaktan Kumanda Cihazlarını, Kablosuz Telekomünikasyon Cihazlarını ve bazı Kablosuz SPY Cihazlarını vs. destekleyebilir. Bu, 20MHz ila 6.5G'de çalışan tüm cihazların Sinyal Bölücülerimiz tarafından devre dışı bırakılabileceği anlamına gelir. Uzaktan kumanda oyuncak, Walkie Talkie, Cep telefonu, GPS izci, Uzaktan Kumanda Bombaları, İnsansız Uçak, vb. Gibi frekanslar VHF, UHF, CDMA, WCDMA, GSM, DCS, PCS, LTE, WIMAX, GPS, WIFI olabilir, Bluetooth, Lojack, 3G, 4G vb.

Times Starlight'ın özel bir profesyonel Ar-Ge departmanı vardır. 9 RF Technicists ve 3 yazılım mühendisimiz var. Bazıları Huawei veya ZTE'den. Ayrıca birlikte büyümek için bazı teknolojiyi paylaşmak için Huawei ve ZTE ile işbirliği yaptık. Bunlar, çeşitli gereksinimlere sahip her çeşit özelleştirilmiş ürünü kullanabiliyor.

Times Starlight'ın Misyonu, wolrd için daha güvenli bir telekomünikasyon ortamı yaratmak. İnsanları istenmeyen rahatsızlıklardan ve incinmeden korumak için her zaman RF teknolojisi üzerinde çalışabileceğimizi umuyoruz.

Herhangi bir hizmetimizle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size tüm avantajlarımızı göstereceğiz ve birlikte büyüyelim. Güveniniz ve mükemmel servisimiz sayesinde uzun süreli ve dostça bir iş ilişkisi kurulacaktır.

Daha profesyonel teknik bilgi aşağıda bulabilirsiniz.

Cep telefonu sinyal jammer temel bilgiler ve mobil jammer trainning program.pdf

TSL Sinyal Jammer Fabrikası Organizasyon Şeması

İletişim bilgileri
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: 86-755-89718955

Faks: 86-755-84891518

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)